Visokokvalitetna integrirana cijev u staklenom dizajnu ima dvije superponirane žarišne točke i ojačanu anodu od 64 mm. Njezin visoki kapacitet pohrane topline anode omogućuje široku upotrebu u standardnim dijagnostičkim postupcima s konvencionalnim radiografskim i fluoroskopskim sustavima. Posebno dizajnirane anode omogućuju veće brzine odvođenja topline, što rezultira povećanim protokom pacijenata i duljim vijekom trajanja proizvoda.
Rendgenska cijev s rotirajućom anodom za potrebe fluoroskopskih rendgenskih postupaka.
| Maksimalni radni napon | 130 kV |
| Veličina žarišne točke | 0,3/0,6 |
| Promjer | 64 mm |
| Ciljni materijal | RTM |
| Kut anode | 10° |
| Brzina rotacije | 2800 okretaja u minuti |
| Skladištenje topline | 200kHU |
| Maksimalna kontinuirana disipacija | 475 W |
| Mala nit | fmax=5,4A, Uf=7,5±1V |
| Velika nit | Akomaks.=5,4 A, Uf=10,0 ± 1 V |
| Inherentna filtracija | 1 mmAL |
| Maksimalna snaga | 5 kW/17 kW |
4. Stezni sustav unutar kućišta ili samostalnih jedinica ne smije mehanički opteretiti cijev.
7. Naponi navedeni u dijagramima vrijede za transformator napajan s uzemljenjem.
Standardna brzina rotacije anode s prigušenim ležajevima
Kompozitna anoda visoke gustoće (RTM)
Povećani kapacitet skladištenja topline i hlađenja anode
Konstantan prinos visoke doze
Izvrstan vijek trajanja
Minimalna količina za narudžbu: 1 kom
Cijena: Pregovori
Detalji pakiranja: 100 komada po kartonu ili prilagođeno prema količini
Vrijeme isporuke: 1~2 tjedna ovisno o količini
Uvjeti plaćanja: 100% T/T unaprijed ili WESTERN UNION